Ask Question
24 January, 02:27

Donna bought 4 bags of dog treats for $9.96. What is the cost per bag of dog treats?

0
Answers (1)
  1. 24 January, 04:12
    0
    2.49 a bag
Know the Answer?
Not Sure About the Answer?
Get an answer to your question ✅ “Donna bought 4 bags of dog treats for $9.96. What is the cost per bag of dog treats? ...” in 📙 Mathematics if there is no answer or all answers are wrong, use a search bar and try to find the answer among similar questions.
Search for Other Answers