Ask Question
11 January, 09:47

Parsley cost $.60 per ounce. If Chef Jorge needs 7.25 ounces for his recipe, how much will he spend on parsley?

+3
Answers (1)
  1. 11 January, 11:18
    0
    The answer will be $4.35
Know the Answer?
Not Sure About the Answer?
Get an answer to your question ✅ “Parsley cost $.60 per ounce. If Chef Jorge needs 7.25 ounces for his recipe, how much will he spend on parsley? ...” in 📙 Mathematics if there is no answer or all answers are wrong, use a search bar and try to find the answer among similar questions.
Search for Other Answers