Ask Question
24 January, 00:12

Find the unit rate: earn $33 for 4 hours of work

+1
Answers (2)
  1. 24 January, 00:57
    0
    33/4 = 8.25 per hour.
  2. 24 January, 01:13
    0
    it is $8.25
Know the Answer?
Not Sure About the Answer?
Get an answer to your question ✅ “Find the unit rate: earn $33 for 4 hours of work ...” in 📙 Mathematics if there is no answer or all answers are wrong, use a search bar and try to find the answer among similar questions.
Search for Other Answers